Cienkie, lekkie i bezpieczne soczewki z filtrem światła niebieskiego w e-okularnicy.pl!

Solano — okulary sportowe do korekcji S 30020

Solano okulary sportowe do korekcji wykonane zostały z elastycznego, ultralekkiego i nieprawdopodobnie wytrzymałego materiału. Te sportowe Solano okulary wymagają zamontowanie odpowiednich do Twojej wady wzroku soczewek korekcyjnych. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia soczewek bez korekcji, czyli tak zwane „zerówki”. W zestawie z oprawkami sportowymi Solano dostajesz gratis: opaskę na głowę, ściereczkę do czyszczenia okularów oraz etui do okularów. Soczewki korekcyjne możesz łatwo dobrać przy pomocy przycisku po prawej stronie internetowej e-okularnicy.pl.

Okulary z Blue Control — Hi-Vision Longlife BlueControl, czyli najnowsza generacja powłok antyrefleksyjnych

Okulary z Blue Control wyposażone w odpowiednie soczewki Hi-Vision Longlife neutralizują nadmiar wysokoenergetycznego światła niebieskiego emitowanego przez ekrany urządzeń cyfrowych, oferuje komfortowe, zrelaksowane i kontrastowe widzenie w każdej sytuacji, obniża transmisję światła niebieskiego widocznego w postaci wyraźnego, niebiesko-fioletowego odbicia szczątkowego, zapobiega powstawaniu objawów zmęczenia wzroku w wyniku nadmiernej ekspozycji na wysokoenergetyczne światło niebieskie, takich jak: suchość oczu, podrażnienie oczu, niewyraźne widzenie, zmęczenie, a powłoka objęta jest 3-letnią gwarancją! Kup okulary z Blue Control już dziś!

Solano — okulary naprawdę warte swojej ceny!

Solano okulary produkowane są z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologie i innowacyjnych materiałów. We wszystkich okularach od tej marki zastosowane są soczewki polaryzacyjne TAC, PC oraz filtr UV zapewniający 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Oprawy korekcyjne i okulary 2w1 Solano Clip-On wykonywane są z elastycznego, ultralekkiego, a przy tym trwałego materiału. Jako pierwsza firma w branży optycznej wykorzystali rewolucyjny materiał ULTEM, który stosuje się również do produkcji części składowych kokpitów samolotów.